Építészeti tervezés, műszaki ellenőrzés, energetikai tanúsítás.
+3670 3655 038 (H-P 8-17h)
Építészeti tervezés, műszaki ellenőrzés, energetikai tanúsítás.
+3670 3655 038 (H-P 8-17h)
Jót építeni csak jó alapokra lehet!
Számos problémától kímélheti meg magát, ha már a folyamat elején szakértőt von be; meglévő épület esetén a tervezett felújításhoz, átépítéshez, bővítéshez teljes körű állapotfelmérést kér, illetve új építés esetén még az építkezés megkezdése előtt igényel műszaki tanácsadást.
Milyen szempontokat érdemes átgondolni az építész tervezés során?
Egy újonnan épülő ház lehet profin megtervezett, de ha nincs összhangban a tulajdonos elképzeléseivel, igényeivel, akkor nem lesz belőle a remélt álomotthon.
Hogy tökéletes legyen a megvalósítás!
A megbízott építész tervező feladata a kivitelezés felügyelete, és az esetlegesen felmerülő szakkérdések megoldása. Az új építésű lakóépületeknél 2016 óta kötelező a tervezői művezetés (2016. évi XXXVI. tv. 3. §; 1997. évi LXXVIII. tv. 33/A. § (1a) bek.), de ahol a jogszabály nem írja elő, ott is javasolt megbízni egy szakembert annak érdekében, hogy problémamentes és kifogástalan legyen a munkavégzés.
A műszaki ellenőr az Ön érdekeit képviseli az építkezés során!
Milyen esetekben kötelező a műszaki ellenőr alkalmazása? Honnan tudhatja, hogy az Ön által megbízott építési műszaki ellenőr rendelkezik-e megfelelő szakmai jogosultsággal? Mik azok a tevékenységek, amiket nem végezhet az építési műszaki ellenőr a folyamat során? Olvassa el a legfontosabb tudnivalókat!
Kevesebb energiafelhasználás = alacsonyabb üzemeltetési költség.
Cégünk vállalja lakó- és üzleti ingatlanok, önálló rendeltetési egységek (lakás, iroda, étterem, üzlethelyiség, stb.) teljes körű energetikai tanúsítását a jogi szabályozásnak megfelelően, emellett rövid határidővel, kedvező áron. De miért is jó az energiatanúsítás és mit érdemes tudni róla? Olvasson tovább, és megtudja!
Építészmérnöki tervezés, tervezői művezetés és műszaki ellenőrzés, valamint épületenergetikai szaktanácsadás és energiatanúsítás.